778 004 006
Kontaktujte nás:
778 004 006

Doplňky a moduly Money S3

Pomocí doplňků a rozšiřujících modulů k Money S3 lze výrazným způsobem prohloubit a funkčnost celého systému a maximálně si jej přizpůsobit svým individuálním potřebám. Některé komplety Money S3 již část modulů obsahují, ale většina je dostupná pouze ve formě rozšíření. V nabídce máme tyto moduly:

NÁZEVZÁKLADNÍ POPIS
Agenda plusDoplněk umožňuje provádět operace, které nejsou standardní součástí Money, např. trvale odstranit smazané záznamy, zkontrolovat posloupnost číselných řad, nebo vypsat doklady, které se změnily po účetní/DPH závěrce.
Aktivity obchodních partnerůBleskové on-line ekonomické/obchodní/skladové informace o vašich Money partnerech, včetně CRM.
Export pohledávek do KBExport pohledávek do formátu Komerční banky
Export PPLExport vystavených faktur pro přepravní společnost PPL
Fast ExportBleskové exporty nejrůznějších dat z Money (využití pro e-shopy, feedy, zakázkové reporty, apod.)
Generování čárového kóduGenerování čárových kódů EAN a dalších přímo do skladových karet v Money S3.
Hromadné ověření adres v ARESSynchronizace adresáře firem Money s registrem Ministerstva financí
Import položek dokladů z ExceluDoplněk umožňuje importovat z Excelu do Money položky vybraných dokladů.
Import dokladů z ExceluS modulem Import dokladů z Excelu se vám neztratí jediná faktura ani pohledávka. Nepřijdete ani o neuhrazené doklady a informace o skladových zásobách.
Konvertor příjmových dokladůModul určený pro rychlou a snadnou konverzi přijaté faktury do faktury vydané.
MonExcelExport tiskových sestav do Excelu pomocí precizních šablon
Money Mail (PDF)Pomocí tohoto doplňku Money S3 můžete přesměrovat vygenerovaný e-mail s PDF přílohou z terminálového serveru na váš lokální poštovní program (např. Outlook apod.).
Money2EDIElektronická výměna dokumentů mezi Money S3 a obchodními partnery prostřednictvím EDI providera.
Platební kázeň a dlužníciDetailní kontrola úhrad s možností hromadného e-mailingu upomínek
Podlimitní zásobyInteraktivní zobrazení podlimitních zásob, generování objednávek dle dodavatelů
PC InventuraEfektivní řešení skladových inventur v Money.
Pokladny EURO
Pomocí tohoto modulu zajistíte vzájemnou komunikaci mezi vaším Money S3 a pokladnou EURO. Díky tomu máte přehled o stavu zásob a data o prodejích vidíte v účetním systému.
PrintCardRychlý tisk štítků a etiket na běžných tiskárnách A4, nebo na tiskárnách etiket (Zebra, Sato) přímo z Money S3.
Sumační sestavy S3 KasaPřehledné informace o tržbách a platidlech s možností exportu do Excelu
Výsledovka PlusZásuvný modul, který umožňuje pokročilejší práci s Výsledovkou.
Validace dokladůOdsouhlasí doklad pomocí čtečky ČK. Vhodné pro kontrolu příjmu i expedice zboží.
Ziskovost dokladůSledování nejrůznějších ekonomických ukazatelů, např. ziskovosti a obratu odběratelů, zásob, zakázek, apod.
Zástava pohledávek ČSOBExport pohledávek do formátu ČSOB.
Money S3 - Kniha jízd a cestovní náhrady (neomezený počet vozidel)Umožňuje evidovat a plánovat jízdy, včetně funkce rekonstrukce knihy jízd za zadané období zpětně. Navíc díky integrovaným mapovým podkladům vám umožní si naplánovat nejrychlejší cestu po celé Evropě. Aparát výpočtu cestovních náhrad vám pak zajistí výpočet a vyúčtování náhrad služební cesty a přenese je do účetnictví.
Money S3 - E-shop konektorModul pro oboustranou výměnu dat mezi Money S3 a e-shopy ve formátu XML. Synchronizace skladových zásob i objednávek probíhá téměř okamžitě.
Money S3 - Aktivní saldo / Účetní analýzyAktivní saldo umožňuje operativní řešení saldokontních zápisů, tj. úpravy prvotních dokladů v podvojném účetnictví tak, aby práce účetních na tzv. "čištění salda" byla efektivní a podstatně jednodušší.
Money S3 - AutomaticPomocí modulu je možné automatizovat vybrané úlohy Money S3 např. výměnu dat s e-shopem, iDokladem nebo pomocí XML s jinými programy.
Money S3 - Mzdy a personalistika PLUS
Modul obsahuje nástroj pro výpočet exekucí, hromadné generování mezd a hromadné přidávání nepřítomností, odměn a srážek. Je to rozšíření základního modulu mezd v Money S3.
Money S3 - Periodická a hromadná fakturaceModul usnadňuje práci s pravidelně vystavovanými a přijímanými fakturami, jako jsou např. pronájmy, internet či energie.
Money S3 - Skladové analýzyS modulem Skladové analýzy získávají uživatelé Money S3 silný nástroj tzv. Business Intelligence řešení. Tento modul je se svou bezkonkurenční cenou a rozsahem funkčnosti v kategorii účetních programů naprosto ojedinělý.
Money S3 - ServisŘiďte záruční a pozáruční servis, reklamace i dodavatelské opravy včetně veškeré evidence přímo v Money S3 snadno, rychle a s úsporou pomocí nového modulu Servis.
Money S3 - Kasa ProfessionalMoney S3 Kasa je doplňkový modul, který slouží jako on-line prodejní klient nad daty vytvořenými v programu Money S3 (jakýkoliv placený komplet obsahující modul sklad).
Money S3 - Účetní centrálaModul umožňuje snadnou komunikaci (přenášení dat) mezi účetní firmou a jejími klienty v rámci Money S3.
Money S3 - Účetní klientModul umožňuje snadnou komunikaci (přenášení dat) mezi účetní firmou a jejími klienty v rámci Money S3.
TaxEdit S3TaxEdit pro Money S3 je profesionální software určený pro snadné a rychlé sestavení a tisk různých typů daňových přiznání s přímým přístupem k nápovědě a poučení dle jednotlivých řádků formuláře .
XML výkazy pro příspěvkové organizaceDíky tomuto modulu příspěvkové organizace jednoduše vytvoří XML výkazy, které odesílají do systému CSÚIS, nebo na krajský úřad. Výkazy exportují buď bez obálky, nebo s obálkou MF ČR – záleží, jak potřebují. Jednoduše tak splní povinnosti, které jim ukládá vyhláška.
Money S3 - XML DE ProfiModul pro výměnu XML dat mezi Money S3 a jinými systémy.
Money S3 - ZádržnéModul Zádržné usnadní práci zejména stavebním firmám, pro které je účtování pozastávek faktur neboli zádržného na denním pořádku. Zádržné představuje jištění odběratele – odběratel zadrží část fakturované částky a uhradí ji až po splnění podmínek ve smlouvě. Za normálních okolností je účtování zádržného složitá operace, ale s modulem to zvládnete na pár kliknutí.
Money S3 - InboxDíky modulu Inbox nemusíte skladovat doklady v šanonech a po složkách, ale vše archivujete na jednom místě elektronicky. Modul funguje jako centrální e-mailová schránka sloužící pro sběr všech přijatých dokladů. Automaticky vyčte data z dokladů, které do ní posílají klienti i vaši kolegové, a pomocí filtrů jednoduše dohledáte kterýkoliv doklad.

KONTAKTUJTE NÁSRádi byste získali více informací o některém rozšiřujícím modulu?