778 004 006
Kontaktujte nás:
778 004 006

SERVIS MONEY - PRODEJ A SPRÁVA EKONOMICKÝCH A ERP SYSTÉMŮ MONEY

Nabízíme vyčerpávající portfolio variant produktů účetních programů Money S3 a ekonomických a informačních systémů Money S4 a S5. Rovněž dodáváme jejich veškeré doplňkové moduly a rozšíření. Současně poskytujeme veškeré služby spojené se správou těchto řešení. Zajistíme Vám kompletní servis Money.

Ekonomické systémy Money - konzultace
Ekonomické a informační systémy Money - dodání řešení

Na základě vstupní analýzy Vám doporučíme nejvhodnější řešení pro Vaše potřeby. Nebo přiblížíme funkčnost jednotlivých procesů i modulů. Jestliže máte ohledně informačních a systémů Money jakékoli dotazy, neváhejte se na nás obrátit.

Pokud potřebujete jakýkoli komplet ekonomických systémů Money, dodáme Vám jej. U nižších verzí účetního softwaru Money S3 Vám navíc poradíme s instalací i nastavením.

Ekonomické a informační systémy Money - implementace
Ekonomické a informační systémy Money - správa a údržba

Jestliže chcete co nejméně ovlivnit zaběhnutý chod Vaší společnosti, provedeme Vás celým procesem implementace. Od prvotní analýzy, přes nasazení jednotlivých modulů a úpravy individuálních funkcí a procesů. S námi pro Vás bude zavedení nového systému snadné a rychlé.

Postaráme se o to, abyste měli svůj účetní a ERP systém vždy v nejlepším možném stavu. Díky pravidelné údržbě dat a databází i revizi zadaných údajů a postupů se budete vždy moci spolehnout na správnost informací a výstupů.

Ekonomický a informační software Money je pravidelně inovován, aby odpovídal nejnovějším legislativním požadavkům i nárokům na funkčnost. S námi si s aktualizacemi Money nemusíte lámat hlavu. Provedeme je za Vás.

Potřebujete-li upravit stávající počet uživatelských licencí nebo změnit používanou verzi programu, stačí se na nás jen obrátit. Vše zpro Vás rychle a spolehlivě zařídíme.

Ekonomické a informační systémy Money - doplňky a rozšíření
Ekonomické a informační systémy Money - technická podpora

Jestliže si přejete rozšířit funkčnost ekonomických systémů Money, je možné využít možností řady nadstavbových modulů. Díky nim získáte individuální funkce na míru. Poradíme Vám s výběrem modulů Money a provedeme vlastní nasazení.

U každého účetního i informačního softwaru je potřeba, aby spolehlivě fungoval a nezklamal Vás zrovna, když jej nejvíce potřebujete. Proto poskytujeme flexibilní technickou podporu pro řešení veškerých Vašich požadavků. Když to potřebujete, náš servis Money je tu pro Vás.