778 004 006
Kontaktujte nás:
778 004 006

PRODEJ A SPRÁVA EKONOMICKÝCH A ERP SYSTÉMŮ MONEY

Nabízíme vyčerpávající portfolio variant produktů účetních programů Money S3 a ekonomických a informačních systémů Money S4 a S5. Rovněž dodáváme jejich veškeré doplňkové moduly a rozšíření. Současně poskytujeme veškeré služby spojené se správou těchto řešení. Zajistíme Vám kompletní servis Money.

Dodání řešení

Na základě vstupní analýzy Vám doporučíme nejvhodnější řešení pro Vaše potřeby. Nebo přiblížíme funkčnost jednotlivých procesů i modulů. Jestliže máte ohledně informačních a systémů Money jakékoli dotazy, neváhejte se na nás obrátit.

Pokud potřebujete jakýkoli komplet ekonomických systémů Money, dodáme Vám jej. U nižších verzí účetního softwaru Money S3 Vám navíc poradíme s instalací i nastavením.

Implementace

Správa a údržba

Jestliže chcete co nejméně ovlivnit zaběhnutý chod Vaší společnosti, provedeme Vás celým procesem implementace. Od prvotní analýzy, přes nasazení jednotlivých modulů a úpravy individuálních funkcí a procesů. S námi pro Vás bude zavedení nového systému snadné a rychlé.

Postaráme se o to, abyste měli svůj účetní a ERP systém vždy v nejlepším možném stavu. Díky pravidelné údržbě dat a databází i revizi zadaných údajů a postupů se budete vždy moci spolehnout na správnost informací a výstupů.

aktualizace

Rozšíření sytému

Ekonomický a informační software Money je pravidelně inovován, aby odpovídal nejnovějším legislativním požadavkům i nárokům na funkčnost. S námi si s aktualizacemi Money nemusíte lámat hlavu. Provedeme je za Vás.

Potřebujete-li upravit stávající počet uživatelských licencí nebo změnit používanou verzi programu, stačí se na nás jen obrátit. Vše zpro Vás rychle a spolehlivě zařídíme.

Doplňky a nadstavby

technická podpora

Jestliže si přejete rozšířit funkčnost ekonomických systémů Money, je možné využít možností řady nadstavbových modulů. Díky nim získáte individuální funkce na míru. Poradíme Vám s výběrem modulů Money a provedeme vlastní nasazení.

U každého účetního i informačního softwaru je potřeba, aby spolehlivě fungoval a nezklamal Vás zrovna, když jej nejvíce potřebujete. Proto poskytujeme flexibilní technickou podporu pro řešení veškerých Vašich požadavků. Když to potřebujete, náš servis Money je tu pro Vás.