778 004 006
Kontaktujte nás:
778 004 006

Účetní program Money S3

Účetní software Money S3 patří s více než 100 000 instalacemi k nejrozšířenějším ekonomickým systémům pro živnostníky a malé až středně velké firmy v Česku a na Slovensku. Program má přehledné uživatelské rozhraní připomínající práci např. s kancelářským balíkem Microsoft Office. Proto je i přes obsáhlou funkčnost ovládání intuitivní a pohodlné.

Ekonomický software Money S3 je nabízen v několika cenově odstupňovaných kompletech. Můžete si tak zvolit funkce, které odpovídají právě Vašim potřebám a neplatit za něco, co nevyužijete. Za pouhý rozdíl cen lze kdykoli přejít na vyšší komplet či rozšířit funkčnost pomocí velkého množství doplňkových modulů.

Účetní program Money S3 používají zákazníci napříč všemi obory. Je ideální pro živnostníky i menší až středně velké společnosti, které nepotřebují velké možnosti individuálních úprav na míru. Moderní a výkonný účetní software Money S3 Vám významně zjednoduší a zpřehlední vedení Vaší účetní agendy. Současně získáte dokonalý přehled o skladovém hospodářství, obchodních partnerech i fungování Vaší společnosti.

Díky doplňkovým modulům pro Money S3 můžete využití ekonomického softwaru ještě dále prohoubit a získat tak cenný nástroj při řízení a rozvoji Vašeho podnikání. Kompletní seznam dostupných rozšíření naleznete zde.

Prohlédněte si několik obrázků z rozhraní Money S3

Hlavní funkce a moduly Money S3

DAŇOVÁ EVIDENCE I PODVOJNÉ ÚČETNICTVÍ

Peněžní/účetní deník, přednastavená účtová osnova, závazky a pohledávky, aparát kontroly úhrad, banka, pokladna, automatické závěrkové operace… Vše pro pohodlné vedení účetnictví.

FAKTURACE

Snadno vystavíte i přijmete faktury s vazbou na sklad i bez ní či vytvoříte dobropisy. Možnost předpřipravených typů faktur, export do pdf a odeslání mailem přímo z Money S3.

ADRESÁŘ

Přehledně spravuje veškeré firemní kontakty. Základní údaje lze načítat z databáze ARES. Můžete zadat adresy provozoven, kontaktní osoby, sledovat historii akcí spjatých s adresou.

SKLADOVÉ HOSPODÁŘSTVÍ

Můžete vést neomezené množství skladů a ty dělit na skupiny a podskupiny. Dostupných 5 typů skladových karet, ceníky, cenové hladiny, slevy, evidence výrobních čísel. Snadné skladové inventury i přehledové sestavy.

OBJEDNÁVKY

Objednávkový systém navazuje na sklady a podporuje celý cyklus poptávka-nabídka-objednávka (přijatá i vydaná). Doklady mohou obsahovat konkrétní skladové položky včetně jejich rezervací a mohou být přeneseny do faktur.

MZDY A PERSONALISTIKA

Modul umožňuje vedení seznamu zaměstnanců s jejich údaji a kompletní zpracování jejich mezd včetně zaúčtování záloh a automatického nastavení srážek. Výplatní štítky lze odesílat emailem.

EET

Po nastavení probíhá automaticky. Dostupných je několik řešení dle konkrétních požadavků zákazníka.

PROPOJENÍ S E-SHOPEM

Pomocí XML souborů lze přenášet data mezi Money S3 a e-shopem nebo jinou externí aplikací.

HOMEBANKING

Můžete exportovat příkazy k úhradě z Money do banky a z banky importovat výpisy z účtu a párovat úhrady na základě variabilního symbolu.

Mezi další populární rozšíření Money S3 patří např. manažerský reporting, výměna dokladů s účetní centrálou, skladové a účetní analýzy, evidence majetku, řešení pro mobilní prodej, kniha jízd, správa a vedení servisu a řada dalších. Kompletní seznam dostupných doplňků naleznete zde.