778 004 006
Kontaktujte nás:
778 004 006

CLOUDOVÉ SLUŽBY

Cloudové služby jsou jednoznačným trendem současnosti. Zjednodušeně lze práci v cloudu chápat tak, že od svého počítače pracujete s nějakou aplikací, která se na Vašem počítači ovšem vůbec nenachází. Je totiž nainstalovaná na vzdálených serverech, které mohou být umístěny kdekoli na světě. Vy k požadovaným službám a programům pouze přistupujete skrze internet a Váš počítač Vám pomocí monitoru přenáší obraz a zprostředkovává ovládání pomocí myši a klávesnice. Přestože si to nemusíte vůbec uvědomovat, protože žádný hmatatelný rozdíl oproti používání běžných, lokálně nainstalovaných služeb, nepozorujete.

Cloudové služby

Výhodou cloudu tedy je, že můžete využívat nejmodernější technologie bez ohledu na výkon Vašich vlastních zařízení. Ty jsou pouze prostředníkem, skrze kterého se připojujete k mnohem výkonnějšímu hardwaru. Ten zajišťuje veškeré výpočetní operace při zpracovávání daných úloh. Můžete tak používat dané služby a programy kdekoliv a kdykoliv na světě, bez ohledu na to, zda máte svůj počítač nebo ne. Jedinou podmínkou je připojení k internetu.

Přestože „pravý cloud“ je trochu složitější než jsme zde vysvětlili, princip fungování je výstižný. Za varianty cloudových služeb můžeme považovat např e-mailové služby, do kterých přistupujeme skrz webové rozhraní nebo sociální sítě. To, co nahrajeme a zveřejníme na Facebooku je rovněž uloženo na externích serverech a my k danému obsahu pomocí svých přihlašovacích údajů a zařízení pouze přistupujeme.

PRACUJTE S BEZPEČNĚ, TÝMOVĚ A EFEKTIVNĚ

VYUŽIJTE NAŠE CLOUDOVÉ SLUŽBY

CLOUDOVÉ APLIKACE

V dnešní době je řada aplikací dostupných v cloudu nebo pro práci v cloudu připravená. Jestliže chcete umožnit svým zaměstnancům efektivní týmovou spolupráci nebo využití moderních technologií ad hoc, neváhejte a obraťte se na nás. Vytvoříme Vám nabídku cloudového řešení přímo na míru potřeb Vaší společnosti. Získáte přístup k nejmodernějším technologiím a současně snížíte vysoké vstupní náklady při pořizování vlastních řešení.

SDÍLENÍ DOKUMENTŮ V TÝMU

Potřebujete, aby členové Vašeho týmu měli přístup k důležitým firemním dokumentům vždy a všude? Chcete, abyste i Vy měli okamžitý přístup k souborům, které Vaši zaměstnanci vytvoří? Máte projekty na kterých se podílí více lidí a přejete si, aby dokázali spolupracovat a sdílet nejnovější progres v co nejkratším možném termínu? Nakonfigurujeme Vám vlastní firemní cloud přesně dle zadání, s jasně definovanými přístupy pro jednotlivé členy.

ZÁLOHOVÁNÍ DO CLOUDU

Máte důležitá firemní data zálohovaná na příslušných počítačích? Nebo na externích pevných discích a CD nosičích? Nebo zálohování vůbec neřešíte? Zálohování do cloudu je pravděpodobně nejbezpečnější způsob, jak ochránit důležité informace. Zabezpečení veškerých dat v cloudu je několika stupňové a je téměř vyloučena jejich ztráta. Navíc máte ke svým datům přístup 24/7, odkudkoli na světě. Nastavíme Vám procesy zálohování tak, aby probíhali automaticky a Vy jste mohli starost o bezpečnost zásadních informací pro své podnikání pustit z hlavy.

ÚČETNICTVÍ V CLOUDU

Účetní program Money S3 i informační systémy Money S4 a Money S5 mohou pracovat ve virtuálním cloudu. Uživatelé tak mohou přistupovat do softwaru i když jsou např. na firemních cestách nebo pokud potřebují pracovat z domu. Máte-li zájem, nechte si od nás zpracovat konkrétní nabídku.