778 004 006
Kontaktujte nás:
778 004 006

OUTSOURCING IT - EXTERNÍ SPRÁVA SÍTĚ, PC I SERVERŮ

Fungující aparát informačních technologií je v dnešní době základem téměř každé společnosti. Díky bezproblémovému hardwaru i dobře zvolenému softwaru má Vaše společnost ideální podmínky pro růst a rozvoj. S rostoucími možnostmi moderních technologických řešení je ovšem důraz na kvalitu a znalosti IT specialistů stále větší. A tomu odpovídají i mzdové nároky kvalifikovaných a zkušených odborníků. Nechcete-li tedy z ekonomických důvodů zaměstnávat vlastního administrátora IT a současně chcete využívat nejmodernější technologie a softwarová řešení, je pro Vás outsourcing IT ideálním řešením.

technologie v rovnováze

NENECHÁVEJTE SVÉ TECHNOLOGIE BALANCOVAT NA HRANĚ

SVĚŘTE SE DO RUKOU PROFESIONÁLŮM

Naši odborníci se orientují v aktuálních trendech, znají nová dostupná řešení a rozumí problematice IT infrastruktury z pohledu různých firemních zákazníků. Díky tomu dokážeme poskytovat optimalizované služby přesně na míru Vašich potřeb a požadavků. Můžete tak využívat znalosti a know-how špičkových profesionálů a to tehdy, kdy to potřebujete. Ve výsledku tak nejen zvýšíte kvalitu získaných IT služeb, ale současně snížíte náklady technologického zázemí.

NABÍDKA NAŠICH SLUŽEB V OBLASTI INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ

Komplexní správa sítě - služby na míru

  • provedeme vstupní analýzu a navrhneme příslušná řešení případných nedostatků
  • pomocí moderních nástrojů optimalizujeme veškeré stávající technologie a zajistíme jejich následnou vysokou výkonnost
  • zvýšíme úroveň bezpečnosti Vašich dat
  • dodáme Vám kontrolingové nástroje pro monitorování využití informačních technologií
  • zaškolíme uživatele pro efektivní práci s používaným hardwarem i softwarem
  • poskytneme odborné konzultace, poradenství i flexibilní technickou podporu

Pronájem a správa serverů / administrace individuálních serverových řešení

  • poskytneme Vám pro Vaše potřeby kvalitní servery na míru s pravidelnými aktualizacemi, zálohováním i údržbou
  • nainstalujeme a nakonfigurujeme Vaše vlastní servery pro optimální výkon

Hardware a software za výhodných podmínek

  • dodáme Vám hardware i software na míru – zefektivníme Vaši práci poskytnutím optimálních technologií pro Vaše potřeby
  • vytvoříme ideální zázemí pro efektivní týmovou spolupráci implementací vhodných cloudových řešení

5 DŮVODŮ PRO OUTSOURCING IT A EXTERNÍ SPRÁVU SÍTĚ

1. Přístup k nejnovějším technologiím

Software i hardware se neustále dynamicky vyvíjí. Pro jednoho IT administrátora je nemožné sledovat všechny nebo jen většinu trendů. Outsourcing IT Vám dává výhody spolupráce s týmem kvalifikovaných profesionálů. Můžete tak využívat služby a technologie jinak dostupné zpravidla jen velkým firmám.

2. Snížení a kontrola nákladů

Opravdu zkušení a kvalifikovaní IT specialisté jsou dnes ohodnoceni odpovídajícím způsobem. Kombinace náborových a následných mzdových nákladů s náklady na zaškolení pro konkrétní firemní účely může dosáhnout velmi vysokých částek. A nikde není garantováno, že pracně získaný IT administrátor ve firmě zůstane. Externí správa IT je proto pro většinu společnostní tím nejefektivnějším řešením.

3. Flexibilita

Objem outsourcovaných služeb lze snadno upravovat aktuálním firemním potřebám. Pokud všechno funguje, stačí několik hodin měsíčně a v případě, že to situace vyžaduje, využijete nárazově další služby. Pro vlastního zaměstnance musíte mít práci 8 hodin denně, 22 dní v měsíci.

4. Zvýšená efektivita vlastních zaměstnanců

V prvé řadě outsourcing IT předchází přepracovanosti a vyhoření u zaměstnanců, kteří dostali IT správu ve firmě za úkol nad rámec svých standardních povinností, protože to prostě musel někdo dělat. To je vcelku běžný stav ve firmách a nikdy nefunguje kvalitně v dlouhodobém horizontu. Navíc je vlastní IT administrátor často ovlivňován v nastavování interních pravidel i týmem spolupracovníků. Externí společnost oproti tomu vždy sleduje pouze co nejkvalitnější splnění firemních požadavků.

5. Možnost soustředit se na hlavní činnosti společnosti

Převedením starosti o technologické zázemí na externího dodavatele se samozřejmě uvolní interní pracovní kapacita, kterou můžete využít pro rozvoj předmětu Vašeho podnikání. Soustřeďte se pouze na to, co Vás živí.