778 004 006
Kontaktujte nás:
778 004 006

TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK A E-SHOPŮ

Internetová prezentace je jedním z nejmocnějších nástrojů k představení Vaší společnosti, její činnosti a produkty a služeb, které nabízíte. Kvalitní webové stránky jsou zpravidla jedním z prvních zdrojů informací, které o Vás potenciální partneři i zákazníci získají. Profesionální web dokáže upoutat pozornost návštěvníků a může být jedním z rozhodujících faktorů při růstu Vašeho podnikání. Stejně tak kvalitní a atraktivní e-shop je prvotním předpokladem pro úspěšné obchodování na internetu.

Jestliže chcete, aby Vaše webová prezentace působila seriózně a stala se Vaší důstojnou vizitkou ve světě internetu, stránky zdarma od webnode rozhodně nejsou tím správným řešením. Vytvoříme Vám webové stránky i e-shop, které osloví návštěvníky a přinesou Vám nové příležitosti.

WEBOVÉ STRÁNKY NA MÍRU

Webové stránky vytváříme především na redakčním systému WordPress, příležitostně Joomla. Jedná se o nejpopulárnější redakční systémy. Redakční systém WordPress používá přibližně 25% všech stránek na internetu včetně např. MTV, Mercedes-Benz nebo Vogue. Jednoznačnou výhodou je tedy vyladěnost systému, jeho snadná uživatelská správa a maximální přizpůsobitelnost. Můžete si vybrat z velkého množství šablon nebo Vám vytvoříme webové stránky na míru, přesně dle Vašich požadavků a představ.

KVALITNÍ E-SHOP NA MÍRU

Úspěšný e-shop musí být přehledný, uživatelsky jednoduchý a graficky atraktivní. Proto při tvorbě e-shopů využíváme světově nejúspěšnější redakční systémy Woocommerce a Prestashop. Woocommerce je rozšířením redakčního systém WordPress a Prestashop je systém určený primárně pro prodej na internetu. Milióny spokojených uživatelů na světě jsou bezpochyby zárukou spokojenosti. Ať s prodejem na internetu začínáte nebo potřebujete prodávat tisíce položek, vytvoříme Vám e-shop, kam se budou zákazníci rádi vracet.

OPENSOURCE REDAKČNÍ SYSTÉM VS VLASTNÍ ŘEŠENÍ

Open source redakční systémy, jako Worpress nebo Prestashop, neustále vyvíjí a vylepšují tisíce vývojářů na světě. Jsou prověřeny časem, mají dostupné stovky modulů a tvůrci webů je znají a dokáží s nimi pracovat. Všechny jsou plně dostupné i v češtině a správa systému je pohodlná i pro samotného uživatele. Proto takto řešené webové stránky a e-shopy tvoří jasnou většinu dnešního internetu.

Oproti tomu, řada společností nabízí na trhu „zaručeně nejlepší“ vlastní řešení. V praxi to zpravidla znamená, že se jedná o systém, kdy je následně zákazník odkázán výhradně na spolupráci s jeho dodavatelem. Daný systém totiž nikdo nezná a nedokáže jej jednoduše spravovat. Mimo to jsou tato individuální řešení daleko za vyspělostí nejpopulárnějších open source redakčních systémů. Těžko lze konkurovat tisícům vývojářů a mnoha letům každodenního vývoje.

PROCES VYTVOŘENÍ WEBOVÝCH STRÁNEK A E-SHOPU

1. VSTUPNÍ ANALÝZA

Po zadání zakázky se seznámíme s představou zákazníka, prvotním účelem webu či e-shopu a cílovou skupinou. Provedeme prvotní analýzu konkurence a zaměření klíčových slov.

2. PŘÍPRAVA OBSAHU

Navrhneme rozložení webu. Základní strukturu jednotlivých stránek a jejich hierarchii. Navrhneme grafické zpracování webu a odsouhlasíme si je se zákazníkem.

3. VYTVOŘENÍ WEBU

Na základě předchozí analýzy a návrhů vytvoříme konečný web. Postupnou realizaci konzultujeme se zákazníkem. Provedeme individuální úpravy funkčnosti a hotový web předáme.

4. PODPORA

Zaškolíme klienta na správu nebo se dohodneme na její realizaci a rozsahu. Kvalitní web je potřeba dále plnit informacemi a optimalizovat pro vyhledávače. Vhodný je i internetový marketing.