778 004 006
Kontaktujte nás:
778 004 006

Pořiďte si hardware, služby i software na leasing

Pořízení nového podnikového informačního systému včetně jeho implementace, nákup moderního a výkonného hardwaru nebo vytvoření kvalitního webu na míru je podmíněno odpovídajícími vstupními náklady. Často je otázka prvotní investice důležitým faktorem v rozhodování společnosti při pořizování nových řešení. Snaha snížit vstupní náklady na minimum může vést k nedostatečným nebo kompromisním řešením. Díky naší nabídce financování si můžete pořídit technologie a služby, které  Vašemu podnikání přinesou maximální pozitivní efekt, bez obav z jednorázového finančního zatížení. S námi si totiž můžete pořídit veškeré vybavení, služby i software na leasing.

NÁKUP NA SPLÁTKY BEZ NAVÝŠENÍ!

Při dlouhodobé spolupráci za Vás zaplatíme část nebo celé leasingové navýšení. Nakoupíte tak vlastně na splátky s 0% úrokem. Tato forma nákupu je ideální řešení pro podnikatele a společnosti, kteří aktuálně nemají dostatečné množství volných prostředků a/nebo chtějí jednorázový výdaj raději rozložit do delšího časového úseku, např. kvůli cashflow.

U pořízení ekonomického a ERP systému Money je výše snížení je závislá na délce a objemu uzavřené následné servisní smlouvy. U tvorby webových stránek a e-shopů na míru je potom sleva podmíněna navazující službou správa webu a její délkou. Díky navazující spolupráci tedy získáte nejen ideální podmínky financování, ale i spolehlivého profesionálního partnera a služby, díky kterým budete zakoupené produkty efektivně a bez starostí využívat.

Pro konkrétnější představu o podobě financování pomocí leasingu můžete použít orientační leasingovou kalkulačku. Pořizovací ceny běžných služeb a produktů naleznete v našem ceníku.

[CP_CALCULATED_FIELDS id=“7″]

PŘIZPŮSOBTE LEASINGOVÉ FINANCOVÁNÍ SVÝM PŘEDSTAVÁM

S námi si můžete pořídit veškeré služby, hardware i software na leasing. Předmět leasingu může být kombinací všech námi nabízených produktů. Stejně tak lze upravit délku leasingu Vašim potřebám. Pokud byste chtěli délku splácení kratší než 36 měsíců, není to problém. Záleží opravdu jen na Vás. Jedinou podmínkou je minimální výše pořizovací ceny produktů nebo služeb 20 000 Kč.