778 004 006
Kontaktujte nás:
778 004 006

EET v systému Money S3

Jak jistě většina z nás dobře ví, 1.12.2016 začala 1. vlna implementace Elektronické evidence tržeb, která se vztahuje na zařízení působící v oblasti pohostinství. Další fáze zahájení provozu EET je naplánovaná na 1.3. 2017. Tentokrát bude zahrnovat všechny firmy působící v maloobchodu a velkoobchodu, pokud příjímají hotovostní platby či úhrady platební kartou. Bude se tedy vztahovat na velkou část podnikatelů a firem v Česku. Pokud i Vy patříte do této skupiny, pravděpodobně již nyní přemýšlíte, jakým způsobem EET řešit. Je nutné splnit všechny legislativní požadavky tak, aby Elektronická evidence tržeb měla co nejmenší dopad na Váš zaběhlý systém. Informační a účetní systém Money S3 nabízí hned několik fungujících řešení EET. Pojďme si je představit.

1. Modul Elektronická Evidence tržeb

Pomocí tohoto modulu můžete jednoduše odesílat příslušné doklady z Money přímo do systému EET. Celý proces je po nainstalování a správném nastavení uživatelsky velmi pohodlný. Veškeré funkce ovládáte přímo v programu Money S3 na svém PC. Tato varianta neumožňuje mobilní prodej, takže systém je vhodný pro uživatele, kteří neprodávají v terénu a nevystavují velké množství účtenek a nechtějí si kvůli EET pořizovat speciální zařízení.

Modul EET

2. Modul Money S3 Kasa Professional

Systém Money S3 Kasa byl vytvořen speciálně k přímému maloobchodnímu prodeji na pokladně a je dostupný jako doplněk k Money již řadu let. Program je maximálně přizpůsoben rychlému prodeji zásob, kdy důraz je kladen na jednoduché ovládání – všechny funkce potřebné k prodeji lze vyvolat pomocí klávesových zkratek nebo dotykové obrazovky. Money S3 Kasa pracuje na datech vytvořených programem Money S3 a musí být používán v online prostředí. Nově obsahuje funkci pro Elektronickou evidenci tržeb, kdy vzhledem ke svému primárnímu účelu je toto řešení vhodné pro všechny, kdo mají pevné prodejní místo, kde pracují s větším počtem prodejů a vyžadují tedy komplexnější prodejní systém.

Money S3 Kasa

3. Maloobchodní systém Prodejna SQL S3

Jednoznačně nejkomplexnějším řešením je PC pokladní systém Prodejna SQL, který je napojený na EET a veškeré vystavené účtenky automaticky posílá do systému Elektronické evidence tržeb. Tento pokladní systém má široké možnosti personalizace na míru zákazníka a lze jeho funkčnost rozšiřovat o další moduly. Umožňuje rovněž ovládání pomocí dotykového terminálu a umí přímo komunikovat s Money S3 a přenášet doklady i např. ceníky. Je vhodný pro všechny, kdo požadují komplexní řešení prodeje včetně nadstandardních funkcí  jako např. slevy, zákaznické karty, akce atd. Díky možnosti úprav na míru se jedná o skvělý program pro jakýkoli obchod včetně obchodních řetězců.

Prodejna SQL

4. Propojení s iDokladem a Profi Účtenkou

Pro jednoduchý prodej v terénu lze používat bezplatné aplikace iDoklad a Profi Účtenka na jakékoliv mobilní zařízení se systémy ios, android nebo windows 10. Z těchto aplikací lze veškeré údaje jednoduše přenést do Money S3 a s modulem Evidence tržeb vše snadno přenést do systému EET. Popřípadě údaje z aplikací elektronicky evidovat a údaje zasílat finanční správě do EET. Jedná se o ideální variantu pro ty, kdo pracují v terénu a nevystavují takový objem dokladů, aby se jim vyplatilo specializované řešení.

iDoklad
KONTAKTUJTE NÁS PRO VÍCE INFORMACÍ

ŘEŠTE EET PROFESIONÁLNĚ A VČAS!